HİZMETLERİMİZ

Etkinlik Organizasyonlar

Konser, tiyatro, gösteri, stand-up ve festival organizasyonlar, büyük orkestralar, resitaller, müzik ve dans gruplar, sunucular, sihirbazlar, palyaçolar, kukla, hokkabazlar, fasl gruplar..

Reklam & Tantm

Tantm: Sat noktas aktiviteleri, çekili kampanyalar, ürün ve broür datm, dorudan postalama Marketing: Datm, perakende noktalarna yönelik etkinlikler, özel etkinlikler, ek hizmetler, market içi aktiviteler, door to door aktiviteleri, merchandising.. Organizasyon: Anketler, veri bankas ve raporlama hizmetleri,

Web - Grafik - Logo Tasarm

Web: Web sayfas tasarm, kullanc etkileimli (interaktif) internet sayfas tasarm, flash tasarmlar, php kodlama, internet destekli programlar, sayfa güncelleme, arama motorlarna kayt, host ve domain sat destek, online sayfa takibi, online iletiim formlar, toplu mail ve anketler, internet destekli aratrmalar.. Tasarm : Kartvizit, antet, afi, logo ve benzeri grafik tasarmlar, slayt, video, fotoraflama ve benzeri multimedya ortam tasarmlar

Davet Organizasyonlar

Düün , bayi-kongre ve seminer, temel atma, açl ve kokteyl organizasyonlar, protokol ve oturma gruplar, nikah masas, masa çiçei, gelin yollar, havuz, balon ve çiçek süsleme, peçete - peçetelik ve masa kartlklar, sünnet köesi, özel tasarm davetiyeler, an albümü, lazer show ve k gösterileri, havai fiek ve konfeti showlar, catering hizmetleri..

Personel Tedarik

host, hostes, vestiyer, anketör, animatör, çocuk bakcs, figüran, garson, komi, model, el ilan ve broür datcak personel tedarii..

Gelecek Program

Bilet Satış Noktaları

Sabancı Kültür Merkezi Gişesi

Fırat Kitabevi ( Belsa Plaza )

Biletix

İletişim : 0535 693 71 71  

İletişim


GSM : 0 535 693 71 71
Mail : maskyapim@gmail.com
Adres : yeni mah. akdeniz sok.as apt. kat3 d.6 İZMİT / KOCAELİ

Facebook'ta Bizi bulun